WYNAGRODZENIE MINIMALNE

Szybka pożyczka – w banku czy nie?

admin 29 września 2013 Aktualności Brak komentarzy


Co chwila każdy z nas ma jakieś święta, jedne bardziej osobiste, drugie mniej. Boże narodzenie, Wielkanoc, urodziny, imieniny, dzień ojca i matki – to tylko niektóre z nich. W naszej kulturze już się przyjęło, że ze wstydu spali się ten, kto nie kupi prezentu. Jednak skąd wziąć na to wszystko pieniądze, w końcu woda do zapłacenia, rachunek za gaz za dwa tygodnie, a planach już zasłużony urlop?

Rozwiązanie jest jedno – pożyczka. Jednak w przekonaniu większości Polaków pożyczka wiąże się z długim czasem składania wielu, nie do końca istotnych deklaracji, co skutkuje ewentualnym otrzymaniem pieniędzy dawno po tym, jak były potrzebne. Co zatem robić? W końcu Święta tuż tuż, a sytuacja w portfelu nie najlepsza? No cóż, trzeba szybko wybierać. Obecnie szybka pożyczka jest oferowana w kilku instytucjach. Pierwszą z nich jest bank. Nie ma co ukrywać, że otrzymanie pożyczki do najłatwiejszych nie należy. Trzeba bowiem przejść przez sito, które dla niektórych jest nie do pokonania, mowa o Biurze Informacji Kredytowej. Jednak jest to jedyny minus brania pożyczkio w banku. Zaletami są za to: klarowna i pewna informacja o spłacie kosztów oraz pewność, że bank nie oszuka klienta.

Oczywiście nieprawdą jest, że wszędzie, w każdej instytucji z szybkimi pożyczkami kradną. Oczywiście są od tego, niestety, wyjątki, jednak jest to tak wielki margines, że nie ma co o nim wspominać. Szybciej pieniądze można otrzymać w firmach zajmujących się szybkimi pożyczkami. Gwarantują one otrzymanie pieniędzy już w 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku – rekord nie do pobicie przez banki. No i oczywiście w tych firmach nie sprawdza się historii w BIK – co dla niektórych jest jedyną szansą na otrzymanie pieniędzy. Ważne tylko, by nie brać szybkiej pożyczki w podejrzanych firmach z siedzibą w Maroko czy Tajpej, a wszystko będzie dobrze.

Podziel się z innymi !!!

Wstaw komentarz